Strona główna
Moda
Tutaj jesteś
Moda pastelowe stylizacje

Ciekawe propozycje pastelowych stylizacji

Data publikacji 13 maja 2021


Wiosenne stylizacje kojarzą się nam z jasnymi i delikatnymi barwami. Gdy temperatura z dnia na dzień coraz bardziej idzie w górę, a promienie słoneczne rozgrzewają nasze ciała, sama nabierasz ochoty na totalną metamorfozę swojej garderoby i pożegnanie się z ciemnymi i przytłaczającymi barwami. Wiosna to wprost idealna pora roku na dziewczęce pastelowe stylizacje. Blade delikatne odcienie są teraz nową bielą. Mogą być łączone wyłącznie ze sobą albo kontrastowane z mocniejszymi kolorami, takimi jak czerń, ciemna szarość bądź granat.

Jeżeli jednak nigdy wcześniej nie nosiłaś na sobie jasnych odcieni, pójdź w klasykę i zacznij je łączyć ze sobą, zanim spróbujesz uzupełniać je przeciwstawnymi kolorami. Pastele pasują po prostu do pasteli! Wszystkie z nich tworzą razem udane i ciekawe kompozycje o wyjątkowo lekkim i subtelnym charakterze. Jeżeli zależy ci na tym, by przy okazji wyglądać modnie, koniecznie wypróbuj połączenie klasycznego pudrowego różu i głębokiego błękitu (najlepiej tego o nieco chłodniejszej tonacji). Pastel od stóp do głów jest teraz w najnowszych trendach. Kompletne jasne stylizacje idealnie nadają się do noszenia na co dzień – czy to do pracy, czy to na wiosenne spacery bądź przejażdżki rowerowe.

Kolory pastelowe same w sobie są bardzo delikatnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze bardziej je rozjaśnić i w ten sposób jeszcze lepiej je wyeksponować. Do osiągnięcia tego celu posłuży ci biel. To właśnie na jej tle powinnaś zaprezentować pastelowe ubrania, czyli te pudrowo różowe bądź błękitne. Za sprawą odpowiedniej oprawy jeszcze lepiej je odznaczysz. Propozycji na tego rodzaju pastelowe stylizacje jest całe mnóstwo. Krótkie pudrowo różowe szorty możesz zestawić np. z nieco luźniejszym białym t-shirtem, a na górę zarzucić jeszcze długą białą marynarkę, która sięgnie wręcz połowy uda. Strój zestaw dodatkowo z wyższymi błękitnymi szpilkami. Możesz być pewna, że w takiej kompozycji zostaniesz zauważona przez wszystkich!

Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia w łączeniu ze sobą zróżnicowanych kolorów, raczej nie powinnaś zestawiać pasteli z czernią, gdyż jest to dość ryzykowny wybór, który potrafi wyglądać świetnie, ale równie dobrze może okazać się totalną klapą. Co innego jednak szarość. Ona jest pewną namiastką czerni, tyle że zdecydowanie łatwiej da się ją ograć. Szarość prezentuje się cudownie wraz z błękitem czy słonecznym delikatnym odcieniem żółci. Taka kolorystyka sprawdza się szczególnie dobrze w pracy oraz na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych.

Znaczenie regularnych wizyt kontrolnych u dentysty

Redakcja goldo.pl

Nasi redaktorzy na blogu Goldo to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się modą, urodą, domem, zakupami, zdrowiem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów jest specjalistą w swojej dziedzinie, posiadającym wiedzę i doświadczenie w branży, którą reprezentuje. Nasz zespół skupia się na tworzeniu treści, które są zarówno inspirujące, jak i przydatne dla naszych czytelników. Dzięki różnorodności naszych redaktorów możemy dostarczać artykuły z różnych perspektyw i zainteresowań, aby sprostać oczekiwaniom naszej społeczności czytelniczej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?