Strona główna
Moda
Tutaj jesteś
Moda suknia dla świadkowej

Suknia dla świadkowej – najnowsze trendy

Data publikacji 5 września 2021

Świadkowa odgrywa bardzo ważną rolę na uroczystości ślubnej, dlatego musi prezentować się stosownie do okazji. Strój świadkowej na pewno powinien być zgodny z ogólnie przyjętym dress codem. Pewne kolory i kroje są wręcz zakazane. Suknia dla świadkowej nie powinna być biała, gdyż ta barwa zarezerwowana jest wyłącznie dla panny młodej, jak również nie powinna być czarna czy ogólnie zbyt ciemna, gdyż wtedy będzie prezentować się zbyt ponuro i mrocznie. Na szczęście pomimo tych kilku ograniczeń projektanci cały czas potrafią zaskakiwać propozycjami tworzonymi z myślą o przyszłych druhnach. W tym roku jest ich naprawdę sporo i są one niezwykle ciekawe.

Styl Boho

Gorącym trendem są na pewno suknie w stylu boho – coraz częściej wybierane zarówno przez panny młode, jak i przez druhny. Stylistyka boho potrafi stać się motywem przewodnim całej uroczystości. W takim wypadku dobrze by było, gdyby zarówno para młoda, jak i jej druhny nawiązywały do tematu swoimi lekkimi i naturalnie prezentującymi się stylizacjami. Suknie boho są przeurocze. Wyglądają na sylwetkach lekko i swobodnie, totalnie przeciwstawiając się sztywności kojarzącej się z eleganckimi uroczystościami weselnymi. Każda kobieta prezentuje się w nich pięknie. Styl boho ma to do siebie, że podkreśla w sylwetkach to, co jest w nich rzeczywiście najatrakcyjniejsze.

Nowe propozycje

Oczywiście w modzie nie mogło też zabraknąć pewnych zupełnie nowych propozycji, wśród których szczególnie duże wrażenie robią sukienki w stylu babydoll, prezentujące się tak, jak gdyby jeszcze przed chwilą zdobiły sylwetki lalek. Zdecydowanie przykuwają one wzrok. Suknia dla świadkowej w stylu babydoll jest odcinana tuż pod biustem, dzięki czemu świetnie go eksponuje (czasem nawet delikatnie powiększa), a przy okazji chowa pod dolną częścią materiału wystający brzuszek, szersze bioderka oraz uda. Takie kreacje pasują przede wszystkim do sylwetek o kroju jabłka. Bardzo drobne i smukłe kobiety też będą wyglądać w nich znakomicie, bo za sprawą grubszych warstw materiału dodadzą sobie troszkę kształtów.

Stylizacja druhny może jednak nabrać ciekawego charakteru nie tylko za sprawą samej sukienki. Minimalistyczną i prostą kreację można przecież ciekawie uzupełnić pewnymi dodatkami, chociażby zarzucając na nią jakaś narzutkę, która też występuje w aktualnych ślubnych trendach. Peleryny łączone są głównie z sukniami odsłaniającymi ramiona. Pasują przede wszystkim do kreacji dłuższych. Dzięki temu, że na ogół są dość lekkie, spokojnie sprawdzą się nawet latem czy wiosną.

live streaming

Redakcja goldo.pl

Nasi redaktorzy na blogu Goldo to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się modą, urodą, domem, zakupami, zdrowiem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów jest specjalistą w swojej dziedzinie, posiadającym wiedzę i doświadczenie w branży, którą reprezentuje. Nasz zespół skupia się na tworzeniu treści, które są zarówno inspirujące, jak i przydatne dla naszych czytelników. Dzięki różnorodności naszych redaktorów możemy dostarczać artykuły z różnych perspektyw i zainteresowań, aby sprostać oczekiwaniom naszej społeczności czytelniczej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?