Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w tym sezonie

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w tym sezonie

Data publikacji 4 kwietnia 2022


Zaręczyny – piękny moment, kiedy to mężczyzna zadaje kluczowe pytanie swojej wybrance, czy zostanie jego żoną. Oczywiście odpowiednia atmosfera jest niezwykle istotna w tym momencie. Nie może zabraknąć również pierścionka zaręczynowego. Jakie pierścionki są modne? Jak wybrać najpiękniejszy pierścionek dla ukochanej?

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości pomiędzy osobami, które zamierzają spędzić ze sobą resztę życia. Kobieta nosi pierścionek zaręczynowy przeważnie do końca życia na palcu obok obrączki. Wybór pierścionka dla mężczyzny nie jest prostym zadaniem. Zazwyczaj prosi on o pomoc kogoś bliskiego, aby doradził mu, który pierścionek będzie odpowiedni. A wybór jest naprawdę duży. Są pierścionki złote, wykonane z białego złota, platynowe, z diamentami, szlachetnymi kamieniami czy z cyrkoniami. Wchodząc do sklepu jubilerskiego, można naprawdę dostać zawrotu głowy od tych świecidełek. Dodatkowo jeszcze trzeba dopasować odpowiedni rozmiar, aby pierścionek nie był ani za duży, ani za mały. Nie bez znaczenia jest także cena, bo pierścionki dostępne są w różnych przedziałach cenowych, począwszy od kilkuset złotych, a skończywszy na kilkunastu tysiącach.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe to te, które spodobają się przyszłej pannie młodej. Oczywiście łatwo się to mówi, ale trudniej wpasować się idealnie w gusta ukochanej. Nawet jeśli na co dzień kobieta nie nosi biżuterii, to pierścionek zaręczynowy jest na pewno tym, który będzie zdobił palec prawie przez cały czas. Pierścionek powinien współgrać z osobą, która będzie go nosić. Delikatnym kobietom, które nie lubią świecidełek lepiej wybrać pierścionek, który jest subtelny i minimalistyczny. Panie, które lubią na co dzień pierścionki, bransoletki i inne ozdoby wykonane ze złota zadowolą się pierścionkiem, który będzie błyszczeć i będzie rzucać się w oczy. Najlepiej przed dokonaniem wyboru sprawdzić szkatułkę z biżuterią i zobaczyć, co się w niej znajduje, bo przecież większość mężczyzn nie zna się na biżuterii.

Pierścionki zaręczynowe z dużym czy małym oczkiem?

Pierścionek zaręczynowy najczęściej posiada prosty kształt, który w górnej części zwieńczony jest oczkiem. Kamyk może być szlachetny, półszlachetny lub sztuczny. Może być większy i mniejszy. Dodatkowo wiele modeli posiada małe oczka, które rozłożone są wzdłuż pierścionka. Nie zawsze pierścionek zaręczynowy musi być z diamentem czy brylantem. Wszystko zależy od zasobności portfela. Miłość nie jest mierzona wielkością portfela, zatem jeśli kogoś nie stać na kupno pierścionka zaręczynowego z diamentem, to może z powodzeniem wybrać taki, który posiada inne kamienie wyglądające równie pięknie. Niektóre panie w ogóle nie preferują świecidełek, dlatego ciekawie prezentują się również pierścionki z niewielkim oczkiem, które nie rzuca się w oczy i jest delikatne.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z białego złota

Dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się pierścionki wykonane z białego złota. Coraz więcej pań preferuje tego rodzaju biżuterię, która wygląda niezwykle luksusowo. Białe złoto jest bardzo eleganckie i pasuje do wieczorowych i codziennych stylizacji. Pierścionki wykonane z białego złota niezwykle wyjątkowo wyglądają w dużym oczkiem. Ciekawą alternatywą jest połączenie białego i żółtego złota. Takie modele szczególnie spodobają się osobom, które cenią klasyczny styl w połączeniu z nutą nowoczesności. Z takim pierścionkiem każda narzeczona będzie olśniewać.

live streaming

Redakcja goldo.pl

Nasi redaktorzy na blogu Goldo to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się modą, urodą, domem, zakupami, zdrowiem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów jest specjalistą w swojej dziedzinie, posiadającym wiedzę i doświadczenie w branży, którą reprezentuje. Nasz zespół skupia się na tworzeniu treści, które są zarówno inspirujące, jak i przydatne dla naszych czytelników. Dzięki różnorodności naszych redaktorów możemy dostarczać artykuły z różnych perspektyw i zainteresowań, aby sprostać oczekiwaniom naszej społeczności czytelniczej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?