Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi – jak wygląda zabieg

Data publikacji 27 maja 2021


Coraz częściej myślisz ostatnio o tym, by zdecydować się na makijaż permanentny brwi, ale wciąż jednak się wahasz, bo boisz się, że nie będzie on do końca bezpieczny i neutralny dla stanu twojej skóry? Tak naprawdę nie masz o co się martwić. Jeżeli tylko udasz się do sprawdzonego i polecanego gabinetu kosmetycznego cały zabieg na pewno przebiegnie pomyślnie, a ty już po jednej wizycie będziesz mogła cieszyć się swoim odświeżonym i odmienionym (oraz dużo lepszym!) wyglądem. Jak jednak wygląda dokładnie przebieg takiego zabiegu? Na pewno chciałabyś dowiedzieć się tego już teraz, aby choć odrobinę się uspokoić. Ten tekst rozjaśni większość niejasności. Przeprowadzi cię on przez początkowy etap składający się na cały proces wykonywania makijażu permanentnego brwi.

Na samym początku doświadczona kosmetyczka przeprowadzi z tobą krótki wywiad. Dowie się, jakie są twoje oczekiwania względem makijażu permanentnego brwi, by właśnie do nich dostosować metodę przeprowadzania zabiegu. Porozmawiacie o możliwych do uzyskania efektach. Być może nawet kosmetyczka zaprezentuje ci kilka swoich prac, abyś mogła lepiej zobrazować to, o czym sama marzysz. W następnym kroku otrzymasz już oświadczenie do podpisania, w którym wyrazisz zgodę na przeprowadzenie zabiegu. Wypełnisz też krótką ankietę na temat stanu swojego zdrowia, przyjmowanych leków i ewentualnych innych problemów medycznych. Pamiętaj, by zachować tutaj całkowitą szczerość. Na podstawie wypełnionej przez ciebie ankiety oraz wywiadu kosmetyczka stwierdzi, czy wolno ci bezpiecznie skorzystać z zabiegu. A niestety istnieją pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Makijaż permanentny brwi zdecydowanie nie będzie dobrym wyborem dla kobiet w ciąży oraz tych, które wciąż karmią swoje dzieci piersią. Jeżeli należysz do tej grupy osób, z zabiegiem musisz się jeszcze wstrzymać. Nie jest on również wskazany w przypadku gdy pacjent choruje na jakiekolwiek infekcje wirusowe bądź grzybiczne, albo ma cukrzycę bądź chorobę nowotworową. Swoje zdrowie zawsze stawiaj na pierwszy miejscu.

Makijaż permanentny gwarantuje doskonałe efekty, ale jeżeli tylko dojdzie do przypuszczeń, że mógłby on zagrozić twojemu zdrowiu, w żadnym wypadku nie powinnaś się na niego decydować i w ten sposób ryzykować nabawieniem się jakiejś dodatkowej przypadłości. Brwi możesz zresztą podkreślać samodzielnie przy użyciu różnych kolorowych kosmetyków do twarzy – np. cieni, pomad lub kredek. A nie warto ryzykować własnym zdrowiem lub życiem tylko dla lepszego wyglądu.

zapaska dla kelnerów

Redakcja goldo.pl

Nasi redaktorzy na blogu Goldo to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się modą, urodą, domem, zakupami, zdrowiem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów jest specjalistą w swojej dziedzinie, posiadającym wiedzę i doświadczenie w branży, którą reprezentuje. Nasz zespół skupia się na tworzeniu treści, które są zarówno inspirujące, jak i przydatne dla naszych czytelników. Dzięki różnorodności naszych redaktorów możemy dostarczać artykuły z różnych perspektyw i zainteresowań, aby sprostać oczekiwaniom naszej społeczności czytelniczej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?